Czerp wiedzę od praktyków bankowości – Akademia Santander Universidades

 

          Interesujesz się bankowością? Chcesz rozwijać swoje kompetencje i karierę? Chcesz zaczerpnąć inspiracji od praktyków bankowości, którzy opowiedzą o tym, jak zbudowali swoją ścieżkę kariery?  Weź udział w Akademii Santander Universidades!

          Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie wraz z Santander Universidades zapraszają do udziału w Akademii Santander Universidades. Akademia to cykl webinarów dotyczących szeroko rozumianej bankowości, które poprowadzą liderzy najwyższa kadra zarządzająca Santander Bank Polska S.A. Poruszane będą zarówno tematy finansowe, ekonomiczne, technologiczne jak i te związane z przywództwem oraz rozwojem osobistym. To niezwykła okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę i poznać pracę w sektorze bankowym od strony kulis.

          Tegoroczna Akademia Santander Universidades to już druga edycja, która odbywa się w formule online. Dzięki temu może w niej wziąć udział każdy chętny.

Czerp wiedzę od praktyków, zdobądź certyfikat i zainspiruj się do dalszego rozwoju kariery!

Nabór trwa  do 31 października na: 
https://app.becas-santander.com/pl/program/akademia_su_2021 

Więcej możliwości
Oferta edukacyjna Santander Universidades jest o wiele bogatsza, dlatego zapraszamy na santander-grants.com, gdzie każdy znajdzie program dla siebie.

Stypendia Santander
Od 25 lat program  Santander Universidades stanowi element zaangażowania banku w zrównoważony rozwój oraz odzwierciedla jego wiodącą pozycję jako banku odpowiedzialnego społecznie. 

Od 2002 roku Santander przeznaczył na edukację już blisko 2 mld EUR, a liczba stypendiów przyznanych od 2005 roku wynosi 600 000. Program Santander Universidades to jedna z największych inicjatyw tego typu wspierana przez podmiot prywatny. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *